OpravyServis prečerpávacej stanice – Malinovo

Identifikácia problému

Správca kanalizácie v Malinove  nás požiadal o pomoc pri riešení upchatého výtlačného potrubia prečerpávacej stanice. Servis prečerpávacej stanice pre našich klientov a partnerov vykonávame pravidelne.  Náš tím technikov sa dostavil na miesto, kde po rozobratí spätnej klapky identifikoval skutočne problém na upchatom výtlačnom potrubí.

Naši technici sa rozhodli potrubie v prečerpávacej stanici vyčistiť pomocou výkonnej špirály technikou krtkovanie.

Rýchle a kvalitné riešenie

Pomocou špeciálneho stroja na krtkovanie sme realizovali previedli úspešný zásah. Špirála na uvoľnenie upchatého potrubia opäť ukázala svoju silu a celý problém vyriešila. Dôvodom upchatia bolo použivanie vlhčených utierok vlastníkmi v bytovke. Tieto utierky sú však komfortné, ale do kanalizácie nepatria.

Funkcia prečerpávacej stanice

Prečeprávacia stanica kanalizácie slúži na prečerpanie odpadovej vody z nižšie položených oblastí do vyššie položenej časti kanalizačnej siete. Tieto stanice sú dôležité, keďže kanalizačné siete sú často navrhnuté tak, aby gravitačne odvádzali odpadovú vodu z domov a iných budov do čističiek odpadových vôd alebo čerpacích staníc, ktoré ju následne prečerpávajú do ďalšej fázy spracovania.

Prečeprávacie stanice sú vybavené čerpadlami, ktoré zabezpečujú, že odpadová voda sa dostane do spracovateľských zariadení, aj keď by sama osebe nedokázala prekonať gravitačné prekážky, ako sú výškové rozdiely alebo terénne nerovnosti.

Týmto spôsobom umožňujú prečeprávacie stanice účinnejšie a ekonomicky efektívne spravovať a očistiť odpadovú vodu pred jej vypustením do životného prostredia.

Máte problém s upchatým odpadom?

Máte problém s upchatým odpadom?

Kontakt

Orgovánová 8, Most pri Bratislave

Fakturačné údaje

Bratislavská kanalizačná spoločnosť s.r.o.

Orgovánová/8
Most pri Bratislave 900 46
IČO: 54 749 930
DIČ: 2121794059
Finstat.sk

Platba kartou

terminal-maly

Copyright Ⓒ 2022 - Bratislavská kanalizačná spoločnosť s.r.o. - Všetky práva vyhradené