BezpečnosťO násPOZOR NA PODVODY – zaviedli sme nový bezpečnostný prvok

18. júna 2023

V posledných dňoch sa čoraz častejšie ľudia stretávajú s prípadmi, kedy sa rôzni podvodníci snažia dostať do bytov najmä seniorov za účelom ich okradnutia. Takýchto prípadov je čoraz viac a môžete sa o nich dočítať na Facebookovej stránke Polícia SR – Bratislavský kraj.

Bratislavská kanalizačná spoločnosť si zakladá profesionalite, slušnom prístupe k ľuďom a bezpečnosti. Aj z toho dôvodu sme zaviedli ďalší z viacerých bezpečnostných prvkov. Tým je preukaz zamestnanca, ktorý okrem mena priezviska a funkcie, obsahuje aj špeciálny kód, ktorý má každý zamestnanec pridelený. Jednoduchým telefonátom na linku našej NONSTOP Havarijnej služby 0940 080 700 si môžete jednoducho overiť, či je predložený preukaz pravý a či človek, ktorý vám ho predložil je našim zamestnancom.

Naši zamestnanci však nevykonávajú žiadne preventívne prehliadky, neodpisujú vodomery ani nechodia do bytov klientov náhodne. Jediná situácia, kedy vám náš pracovník môže zaklopať, alebo zazvoniť náhodne je vtedy, keď vykonáva prácu u vášho suseda a potrebuje vašu súčinnosť. Vtedy je však vždy v sprievode vášho suseda, ktorý si našu spoločnosť objednal.

V prípade, že vykonávame plánované práce v bytovke, vždy dostatočne vopred o tom informujeme vlastníkov bytov prostredníctvom správcu bytového domu. Vždy informujeme minimálne oznamom na nástenke v bráne bytového domu.
Ak sa vám zdá čokoľvek podorzivé, kontaktujte nás na telefónnom čísle 0940 080 700, alebo políciu na čísle 158.

Máte problém s upchatým odpadom?

Máte problém s upchatým odpadom?

Kontakt

Orgovánová 8, Most pri Bratislave

Fakturačné údaje

Bratislavská kanalizačná spoločnosť s.r.o.

Orgovánová/8
Most pri Bratislave 900 46
IČO: 54 749 930
IČ DPH: SK2121794059

Finstat.sk

Platba kartou

terminal-maly

Copyright Ⓒ 2022 - Bratislavská kanalizačná spoločnosť s.r.o. - Všetky práva vyhradené