NAŠE SLUŽBYKRTKOVANIE POTRUBIA

Čistenie kanalizácie je nevyhnutnou činnosťou pre udržanie dobrej funkčnosti odpadových potrubí. Existuje niekoľko spôsobov čistenia kanalizácie, z ktorých niektoré sú vhodné pre domácnosti, zatiaľ čo iné sú vhodnejšie pre veľké spoločnosti alebo mestá.

Jedným z najbežnejších spôsobov čistenia kanalizácie je krtkovanie. Táto metóda sa používa na odstránenie usadenín a nečistôt, ktoré sa nahromadili v potrubiach. Proces krtkovania sa vykonáva pomocou krtkovača, ktorý sa vloží do potrubia a následne sa pohybuje v dôsledku rotácie vrtáka. Krtkovanie je efektívne a bezpečné, ale môže byť časovo náročné a vyžaduje odborné znalosti.

Ešte jednou metódou je použitie vysokotlakového vodného striekania. Táto metóda sa používa na odstránenie nečistôt, ktoré sa usadia v potrubiach. Vysokotlakový prúd vody dokáže silou odstrániť usadeniny a nečistoty z potrubí. Táto metóda je rýchla a efektívna, ale je vhodná na väčšie priemery potrubia.

Pretláčanie potrubia pomocou silnej oceľovej špirály a stroja na pretláčanie potrubia (takzvané krtkovanie ) je vysoko efektívny spôsob ako uvoľniť upchaté potrubie.

Špirálu s rôznymi hlavicami na konci zavádzame do potrubia a postupným tlačením pretláčame upchaté potrubie až na jeho koniec, napríklad do hlavnej kanalizácie.

Elektrické čističe odtokov, nazývané aj krtko, využívajú mechanickú silu elektromotora na to, aby skrútili pružinu v smere hodinových ručičiek a prerazili tak upchaté potrubie. Elektrické čističe, ktoré používame  majú bežne dĺžku špirály 40 metrov. V  niektorých prípadoch používame až 80 metrov dlhé čistiace špirály.

Medzi výhody elektrických čističov kanalizácie patrí schopnosť čistiť dlhé úseky kanalizácie, schopnosť odstraňovať pevné predmety, ako sú korene stromov a zaschnuté tuky. Stroje používajúce pružné špiály môžu ľahko zvládnuť viacnásobné 90-stupňové ohyby pri zachovaní ich účinnosti a bez poškodenia potrubia.

SILNÁ ŠPIRÁLA
Dobre ohybnou a silnou špirálou vyčistíme potrubie až do dĺžky 80 metrov.
UPCHATÝ ZÁCHOD
Bezproblémov uvoľníme potrubie upchatého záchoda. Rýchle a čisté riešenie je krtkovanie.
UPCHATÝ DREZ
Kuchynské drezy krtkujeme najčastejšie. Najväčším problémom býva práve kuchynský tuk a zbytky jedla v potrubí.
UPCHATÁ VAŇA
Keď sa upchá vaňa, vždy je to nepríjemná záležitosť. Vyriešime tento problém veľmi rýchlo a efektívne.

Máte problém s upchatým odpadom?
Volajte 0940 080 700

Máte problém s upchatým odpadom?

Máte problém s upchatým odpadom?

Kontakt

Orgovánová 8, Most pri Bratislave

Fakturačné údaje

Bratislavská kanalizačná spoločnosť s.r.o.

Orgovánová/8
Most pri Bratislave 900 46
IČO: 54 749 930
IČ DPH: SK2121794059

Finstat.sk

Platba kartou

terminal-maly

Copyright Ⓒ 2022 - Bratislavská kanalizačná spoločnosť s.r.o. - Všetky práva vyhradené